سوالات متداول

سوالات متداول

1)سند خودرو به چه صورت خواهد بود؟

در صورت خرید اقساطی خودرو به صورت2 دانگ شرکت و4 دانگ خریدار می باشد .که بعد از اتمام اقساط 2 دانگ باقی مانده بدون هیچ هزینه ای به نام خریدار انتقال داده می شود.

2)گارانتی خودرو به چه صورتی خواهد بود؟

تمامی خودرو ها به مدت 2 سال یا 40 هزار کیلومتر دارای گارانتی شرکتی می باشد.

3)آیا سفارش خودروی درخواستی از طریق این شرکت صورت می پذیرد؟

خیر .با توجه به اینکه خرید های شرکت به صورت قطعی انجام می شود و خودروها پس از ورود به کشور در لیست فروش قرار میگیرد لذا از پذیرفتن سفارش خودروی درخواستی معذور می باشیم.

4)آیا مدت زمان اقساط و پیش پرداخت اولیه قابل تغییر خواهد بود؟

بله. با توجه به انعطاف پذیری شرکت، تمام تلاش ما جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد.

5)حداکثر زمان تحویل خودرو چه مدت می باشد؟

با توجه به اینکه شرکت جهانگیر آریا تمام فروش خود را بر اساس موجودیت انبار انجام می دهد، از همین رو نهایت زمان تحویل خودرو 10 روز کاری خواهد بود.

6)جهانگیرآریا در زمانی به عنوان واردکننده اصلی تویوتا در ایران شناخته می‌شد. آیا در حال حاضر نیز خودروهایی از این برند توسط جهانگیر آریا وارد می‌شود؟

خیر. جهانگیر آریا در یک بازه زمانی خاص جهت تطابق با سیاست‌های استاندارد کشور اقدام به توقف واردات این خودرو کرده و در حال حاضر اقدام به واردات تویوتا نمی‌کند.

7)فرآیند تعویض پلاک و شماره‌گذاری خودروها به چه صورت انجام می‌شود؟

شرکت برای سهولت امر برای مشتریان محترم اقدام به استخدام کارگزارانی کرده که با اخذ وکالت از مشتریان، راسا اقدام به انجام فرآینده شماره گذاری می‌کنند و پس از آن اتومبیل را مطابق خواست مشتری در محل شرکت یا محل مورد تقاضای مشتری تحویل می‌دهند.

8)آیا قیمت اعلام شده توسط شرکت شامل مالیات و نیز هزینه شماره‌گذاری نیز می‌شود؟

قیمت اعلام شده توسط شرکت با ملاحظه تمام هزینه‌هاست و مشتریان محترم هیچ هزینه‌ای برای مالیات، مالیات بر ارزش افزوده یا حتی حمل و نقل خودرو به محل مورد تقاضای خود (در شهر تهران) پرداخت نمی‌کنند.

9)آیا خودروهای ارایه شده توسط جهانگیر آریا بیمه شخص ثالث دارند؟

بله. کلیه خودروهای ارایه شده به طور رایگان، یک سال تحت پوشش خدمات بیمه‌ای یکی از شرکت‌های بیمه ایران یا آسیا هستند. هم چنین طی توافقی که با شرکت‌های بیمه‌ای شده، امکان ارایه بیمه بدنه با تخفیف قابل ملاحظه نیز وجود دارد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برای دریافت خبرنامه پست‌الکترونیکی خود رو وارد کنید:

آپارات تلگرام اینستاگرام